Dodanie a platba.

Expedícia tovaru je spravidla do 24 hodín od prijatia platby (okrem štátnych sviatkov a dní pokoja). Doba dodania je 3-5 pracovných dní od vyexpedovania tovaru prostredníctvom kuriéra. 

Zásielka je odoslaná na miesto doručenia kuriérskou spoločnosťou pri objednávke, ktorej súhrnná suma za Produkt/y je minimálne 20.00€ bez DPH (minimálna hodnota objednávky). Je potrebné uviesť presnú adresu doručenia, na ktorej sa Príjemca zásielky zdržuje, pretože prevzatie zásielky je nutné potvrdiť podpisom. Pokiaľ Objednávateľ pri vystavení objednávky uvedie fiktívnu, alebo neúplnú adresu, prípadne nesprávne telefónne číslo, či iný údaj, pre ktorý nie je možné doručenie zrealizovať, Prevádzkovateľ za túto skutočnosť nezodpovedá a objednávka sa považuje za doručenú a vybavenú. Cena dodania tovaru je 4.99€ bez DPH. Ceny dopravy do zahraničia sa riadia platným cenníkom kuriérskej spoločnosti.

Objednávateľ je povinný uhradiť celkovú cenu za tovar, spolu s poštovným a balným ako i ostatným nákladmi a poplatkami. Ostatnými nákladmi a poplatkami môžu byť napríklad náklady a poplatky za doručenie tovaru na palete, alebo colné poplatky v prípade, že ide o doručovanie do krajín mimo EU a pod. V prípade, že takéto náklady, alebo poplatky si bude  Prevádzkovateľ uplatňovať je tento povinný oznámiť ich Objednávateľovi a Objednávateľ musí  dať výslovný súhlas s nimi pred tým ako sa tovar odošle. Objednávateľ si môže zvoliť spôsobom platby z nasledovných možností: 

  • bezhotovostne na účet Prevádzkovateľa, alebo
  • kreditnou/debetnou kartou.