Bezpečnostné obálky

Bezpečnostné obálky

S bezpečnostnými obálkami z našej ponuky sa nemusíte báť žiadneho narušenia vašej zásielky. Bezpečnostné obálky sú pevné, s dôkladným uzatváraním, ktoré sa ani cestou v žiadnom prípade neotvoria a spomedzi všetkých typov obálok chránia vašu zásielku najlepšie. Naše bezpečnostné obálky sú vyrobené tak, že ich nie je možné poškodiť, natrhnúť a už vôbec nie roztrhnúť. Jediný, kto môže bezpečnostnej obálke uškodiť, sú nožnice. 

Posielajte zásielky bezstarostne a bezpečne

Posielate dôležité dokumenty? Zmluvy? Návrhy zmlúv? Čokoľvek, čo si vyžaduje extra zaobchádzanie? V takom prípade vaša korešpondencia jednoznačne potrebuje bezpečnostnú obálku. Na uzatváranie našich bezpečnostných obálok sa využíva špeciálny lep, vďaka ktorému bude vaša zásielka v bezpečí počas celej svojej cesty. A máme pre vás viacero rozmerov obálok

- obálka C5 (229 x 162 mm)
- obálka C4 (324 x 229 mm)

Ani slovenské cesty, ani preprava loďou či lietadlom neuškodia našim bezpečnostným obálkam. Ak vám záleží na obsahu obálky, nechcete, aby bola obálka cestou poškodená alebo otvorená, kúpte si bezpečnostnú obálku od nás. Uvidíte, že vás nesklame.

Čítať viac
Zobraziť:
Zoradiť podľa: