Obálky RUŽA a MOTÝLIK

Obálky RUŽA a MOTÝLIK

Obálky v tvare ruže a motýlika sú špeciálnymi obálkami na rovnako špeciálne príležitosti. Hodia sa napríklad na podarovanie peňazí pri príležitostiach, ako sú napríklad promócie, maturita, narodenie dieťaťa, osobné predávanie svadobných a iných radostných oznámení, ale napríklad v nej môžete svojej niekdajšej láske podarovať aj žiadosť o rozvod! A prečo nie? Je len na vás, na čo obálky v tvare ruža a motýlik využijete. :)   

Motýlikovské obálky pre priateľov a rodinu

Ten, kto dostane do rúk farebnú obálku v tvare motýlika, tomu je hneď jasné, že obsah tejto obálky bude určite čímsi výnimočný. Obálky Motýlik sú skvelé pre rozdávanie radostných oznámení, darčeky, poďakovania... Alebo ich využijete aj ako obálky pre pozvania na večierky či iné udalosti. 

Obálky ruža pre špeciálne vyznania

Obálka v tvare ruže už na prvý pohľad signalizuje, že tu pôjde o čosi vážnejšie. Chcete sa zahrať na tajného ctiteľa? Chcete sa niekomu priznať s niečím, čo mu/jej neviete povedať do očí? Práve táto obálka vám v tom môže pomôcť. Buďte tajomní, vložte list do obálky v tvare ruže a vhoďte ho osobne do schránky vašej vyvolenej či vyvoleného.

 Buďte osobnejší ako internet, buďte originálnejší ako s obyčajnou bielou poštovou obálkou. Darujte ružu!

Čítať viac
Zobraziť:
Zoradiť podľa: