O nás

Spoločnosť Farebné obálky, s.r.o. sa zaoberá predajom rozličných obálok či už klasických, alebo atypických rozmerov rôznych farieb, veľkostí a materiálu. Všetky naše produkty možno rozdeliť do troch hlavných skupín:

Prvú skupinu tvoria farebné obálky vyrobené z farebného, tak klasického ako aj špeciálneho papiera. Pre výnimočné príležitosti ponúkame netradičné dvojfarebné obálky, kde vonkajšia farba je odlišná od vnútornej, alebo obálky vyrobené z kvalitného papiera so štruktúrou.

Ďalšiu skupinu tvoria špeciálne bublinkové obálky, ktoré okrem bežného účelu majú aj ochranný charakter. Tieto sú vyrobené z bubliniek, ktoré tvoria základ obálky, pričom povrch obálky je potiahnutý špeciálnou fóliou v rôznych farbách. Okrem farebných fóliových bublinkových obálok v našej ponuke nájdete aj klasické papierové bublinkové obálky v červenej, čiernej a oranžovej farbe.

Poslednú skupinu našich výrobkov tvoria celofánové sáčky a ozdobné fóliové darčekové vrecká. Tieto ponúkame tak z nepriehľadnej ako i priehľadnej fólie vo viacerých farebných variáciách a veľkostiach.